Ünlü şarkıcı Billie Eilish devasa yeni sırt dövmesini ortaya çıkardı

Dövme sanatçısı Matias Milan’ın eseri olan tasarım, 21 yaşındaki ABD’li şarkıcı Billie Eilish’in omurgası boyunca uzanıyor.

Eilish ne dövmenin arkasındaki anlamı ne de bunu ne zaman yaptırdığını paylaştı, ancak 20 Eylül’deki Instagram gönderisinde hayranlarına tamamen siyah dövmesinin üst kısmını gösterdi.

Yıldız geçmişte hayranlarına dövmelerini “asla” göstermeyeceğini söylemiş olsa da, o zamandan beri bu konudaki tavrını yumuşatmış görünüyor.

Hayranları, Eilish’in kalçasından uyluğuna kadar uzanan devasa bir ejderha da dahil olmak üzere pek çok dövmesi olduğunu biliyor.

Her ne kadar ejderha dövmesinin tamamını hiçbir zaman göstermemiş olsa da, ünlü isim, daha önce Mayıs 2021’de British Vogue için iç çamaşırı giymiş kapak çekimlerinde kuyruğun kısa bir görüntüsünü, bu yılın başlarında da seksi bir Instagram selfiesi ile ejderhanın kafasını ortaya çıkardı.

Ünlü şarkıcının ayrıca, çocukluğunda en sevdiği kitap olan “Fairyopolis”e bir saygı duruşu olarak perilerin yer aldığı bir el dövmesi var ve bu yaz bikinili bir fotoğrafında, soyadını gotik bir yazı tipiyle tasvir eden göğüs dövmesini de gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx