‘Survivor’ Turabi’nin gözyaşları! ’14 yaşımda sokağa atıldım’

Survivor All Star 2024’te mavi takım adına mücadele eden Ogeday Girişken, dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi Çamkıran ile sert bir tartışma yaşadı. Eski şampiyonun, bayrak yarılı sonucu elde ettikleri galibiyet sonrası rakibinin sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı fotoğrafları hatırlatması dikkat çekti.

“BİR DE ÇÖKÜŞ HİKAYESİ VAR”

Oyun sonrasında Turabi’ye tepki gösteren Ogeday, “Amerika’ya gidip MTV’nin ‘The Challenge’ yarışmasında iyi bir başarı elde etmiş olabilirsin. Sonra bir de başarının çöküş hikayesi var. Bir odada fotoğraflar koyup, talihsiz bir kaza sonucu tövbe edip; SMS’siz bir sene olduğu için tekrar Survivor’a geldiğin için… Bunları göz önünde bulundurarak, ‘SMS’li gelirsem buralardan çıkamam’ diye düşündüğün için bu sezon da gelip kendini gösterdiğin için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“TAHRİK EDİP, ÖZEL HAYATA GİRİYORLAR”

Bu açıklamaya adada cevap veren Survivor Turabi, “Herkes tek tek bana saldırmaya başladı. Alayı gelse alay ederim. Hepsi öğrenmiş bunu; önce tahrik ederek, saldırarak, hakaret ederek o da yetmeyince özel hayata girerek… Allah nasip ederse olur da eşimi bulursam, eşimin bana vereceği çocuklara daha güzel ve güvenli bir hayat vermek için. Yoksa benim ne büyüklükte, ne üstünlükte gözüm var. Büyüklük de sizin olsun, şampiyonluk da sizin olsun” dedi.

“BURALARA NASIL GELDİĞİMİ BİLMİYORLAR”

Gözyaşları içinde çocukluk dönemini anlatan 36 yaşındaki yarışmacı, “Bana çocukluğumu verin yeter. Bana hep ‘Bu süper kahramanlar ne?’ diye soruyorlar. Bunlar aslında çocukluğumu yaşayamadığım için. Eğer çocuğum olursa ona çok iyi bakacağım. Benim hayatımla ilgili beni yadırgamayı çok iyi biliyorlar ama benim buralara nasıl geldiğimi bilmiyorlar. Bana çocukluğumu bile yaşatmadılar” şeklinde konuştu.

“DANS SAYESİNDE BURADAYIM”

Yaşadığı zorluklardan bahseden Turabi, “Tek hayalim vardı dans etmek. ‘Hayırsız evlat’ muamelesi gördüm. Bir çocuğun hayali şu olabilir mi; Allah’ım lütfen evde olmasın. Çünkü her zaman aşağılandım. 14’lü yaşlarımda sokağa atıldım. Siz sokakta yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilir misiniz? Ben yaşadım, küçücük yaşımda büyüttüler beni. Bir kere bile bana ‘Hayalin ne?’ diye sormadılar. Çok zorluk çektim ama kimsenin üzerine basmadım. Hayalim dans etmekti, bu şey size kötü geliyor diye o sizin sorununuz. Severek yaptım ve burada onun sayesinde varım” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx