Yıldız Futbolcu Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ile Ayrılık İddialarına Son Noktayı Koydu!

Futbol tarihinin yıldız isimlerinden biri olan Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez ile ayrılacakları iddiaları dünya basınında yer buldu. Aşk hayatının sallantıda olduğu iddia edilen dünyaca ünlü futbolcu ayrılıkla ilgili konuya yanıt verdi. 

Gelin detayları görelim…

Futbol hayatına Suudi Arabistan Ligi ekiplerinden Al-Nassr’da devam eden Cristiano Ronaldo, bu ara hem spor hem de magazin gündeminin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Manchester United ile yollarını ayıran Ronaldo’nun aşk hayatı üzerinde kara bulutlar dolandığı konuşuluyor.

Ünlü futbolcu, İspanyol model Georgina Rodriguez ile yaklaşık 8 yıldır aşk yaşıyor biliyorsunuz ki.

Ronaldo’nun 6 çocuğundan ikisi, 2018 yılından beri nişanlı olduğu Georgina ile sürdürdüğü birlikteliğinden dünyaya geldi.

Dünyaca ünlü ikili hakkında çıkan ayrılık iddiaları gündeme adeta bomba gibi düştü. Bu iddialar yalnızca Türkiye’de değil dünya basınında da yer buldu.

İddiaların temelinde ise Portekizli yıldız topçunun, sevgilisi Georgina Rodriguez’in çok fazla alışveriş yapmasından ötürü rahatsız olması vardı.Bu nedenle Ronaldo’nun, Rodriguez ile anlaşmazlık yaşadığı öne sürüldü.

Suudi Arabistan’da sorunlar yaşayan ünlü çiftin bu anlaşmazlıklar sonucu ilişkilerini noktalama kararı aldıkları iddiaları ortaya çıktı.

Tüm bu gündemin ardından sessizliğini bozan ilk isim dünyaca ünlü Süperstar oldu. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Georgine iddiaları yalanladı.

Rodriguez, Romeo Santos’un seslendirdiği ‘If I Die’ şarkısından alıntı yaparak paylaştığı hikayesiyle epey dikkat çekti.

Sosyal medyanın ayrılık iddialarıyla çalkalandığı dönemde tüm gözler yıldız futbolcuya çevrildi. Cristiano Ronaldo’dan beklenen paylaşım da geldi.

Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez ile dudak dudağa çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü futbolcu romantik paylaşımına ‘

Cheers to Love?’ (Aşkın şerefine) notunu düştü.

Rodriguez gibi ayrılık iddialarını yalanlayan Ronaldo, bu kareyle tüm dedikodulara da son noktayı koymuş oldu.

Sizin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz! Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir