Galaxy Unpacked 2022 Tarihi Kesinleşti

Samsung tarafından Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 katlanabilir telefonların tanıtılması beklenilen Galaxy Unpacked 2022 için tarih sonunda onaylandı. Buna göre etkinlik sızıntıları onaylar bir şekilde kesin olarak 10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Şirket etkinlikte akıllı saatlerinin yanı sıra en son katlanabilir amiral gemilerini de duyuracak. Etkinliğin duyurusu, harfleri ve sayıları gösteriyormuş gibi görünen şifreli bir dizi resimle birlikte ortaya çıktı. Şifreli mesajın kodunun çözülmesi 081022 sayısını ortaya çıkardı. Bu sayılar 10 Ağustos 2022’ye çevrildi. Daha önce Evan Blass, Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinin 10 Ağustos’ta düzenleneceğini açıklamıştı.

Başta da belirttiğimiz üzere Samsung’un yeni Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4’ü duyurması bekleniyor. Her iki cihaz da gelişmiş fotoğrafçılık deneyimiyle birlikte kamera performansı söz konusu olduğunda büyük yükseltmelere sahip olacak. Galaxy Z Fold4’ün 6,2 inç harici ve 7,6 inç dahili ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca her iki ekran da daha kısa ve daha geniş olacak.

Katlanabilir amiral gemilerinin yanı sıra şirketin yeni Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’yu da duyurmasını bekleyebiliriz. Şu anda somut ayrıntılar az ancak giyilebilir cihazların gelişmiş bağlantı ve sağlık izleme hizmetleri getireceği düşünülüyor.