Evli Yönetmenle Yasak Aşk Skandalına Sert Çıkan Demet Özdemir’den Ayrılık İddialarına Kafa Karıştıran Yanıt

Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’la tartıştığı ve evi terk ettiği haberleri magazin gündeminde deyim yerindeyse bomba etkisi yarattı… Tüm bu iddiaların ardından sessizliğini bozan Demet Özdemir’den, konuyla ilgili bir açıklama geldi. Gelgelelim Özdemir’in konuşmasındaki bir detay kafaları karıştırdı…

Adım Farah dizisiyle büyük beğeni toplayan Demet Özdemir ile ağustos ayında dünyaevine girdiği Oğuzhan Koç’un evliliğinde karabulutlar dolaştığı iddia edildi geçtiğimiz günlerde…

Tüm bu söylentilerin ardından Demet Özdemir isyan bayraklarını çekmiş, “evli yönetmenle aşk iddialarını” da kapsayan bir yanıt vermişti.

Kısaca bu yasak aşk mevzusu neydi, bir hatırlayalım… Gazeteci Birsen Altuntaş, isim vermeden evli bir yönetmen ve yine evli bir kadın oyuncunun set karavanında yakınlaştığını iddia etmişti.

İsim vermeden ortaya atılan bu iddiada söz konusu kişinin Deniz Baysal olduğunu ima eden yorumlar yapılmış, Baysal’dan da cevap gecikmemişti.

Halihazırda bir dizide başrol olan Demet Özdemir, tüm kadın oyuncuların zan altında bırakılmasına tepki gösterdi ve “adının geçtiği her türlü iftira ile hukuki yollarla mücadele edeceğini” söyledi.

Tüm bu yaşananların ardından Magazin D’nin mikrofon uzattığı Özdemir, konuyla ilgili açıklama yaptı.

“İlişkilerde sorunlar olur, düzelir. El ele çıkarız yarın, şu an bununla ilgili bir şey konuşmak istemiyorum. Dertlerimiz çok başka şu an” diyen Özdemir, “Evi terk ettiğiniz doğru mu?” sorusuna ise dikkat çeken bir yanıt verdi.

‘Hayır, hayır değil. Yani şu an güncel olarak değil.’ diyen Özdemir’in, ‘Güncel olarak değil’ sözleri kafaları karıştırdı.

“Evli bir yönetmen ile yasak aşk yaşayan oyuncu ile ilgili sert bir çıkışınız oldu, neler söyleyeceksiniz?” sorusuna ise,

‘Gerekli her şeyi açıkladım. Çok sinirliydim. Bu bana göre bir habercilik değil, bu bir dedikodu. Bir sürü evli kadın oyuncu ve setlerimizde çalışan, çok saygı duyduğumuz evli yönetmenler dahil şu an birçok kişi çok büyük bir zan altında. Bir çamur atılıyor herkese, özellikle de kadınlara. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Kendi evliliğimde yaşadığım, kimine göre küçük kimine göre büyük sorunların bu iğrenç haberle birleştirilmesine kesinlikle katılmıyorum. Bunu yapanlarla pazartesi günü hukuki sürecim başlayacak.’ sözleriyle karşılık verdi.

Peki siz bu yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir