4 Yıllık Evli Berfu-Eser Yenenler Bu Kere Üzdü! Bakın Berbat Haberi Nasıl Paylaştılar? “Nazara Geldik”

Çok Hoş Hareketler Bunlar cümbüş programı ile hayatımıza giren Eser Yenenler, 2019 yılında Berfu Yıldız ile dünya konutuna girmişti. Çiftin evlilikleri kadar evlenme teklifi de toplumsal medyada gündem olmuştu. Yüzük hadisesi ile magazinde çok konuşulan çift, uzun müddettir toplumsal medya hesabından eğlenceli görüntüler paylaşıyor. 2 çocuğu olan çift bu defa eğlendiren bir paylaşım yerine üzen bir açıklama yayınladı. Bakın çiftin başına ne geldi?

BERFU YENENLER’DEN ÜZEN PAYLAŞIM

Her paylaşımlarıyla toplumsal medyada büyük etkileşim alan Fenomen Berfu Yenenler ve oyuncu Eser Yenenler, 2019 yılında çok konuşulan bir düğün ile dünya meskenine girmişti. Eser Yenenler’in Berfu Yenenler’e yaptığı evlilik teklifi de o periyot çok konuşulmuş, yüzük alay konusu olmuştu. Kuzey ve Mete isminde iki çocuğu olan çift, tatil paylaşımları yaparken bir anda şoke eden bir gönderi paylaştı. Berfu Yenenler “Nazara geldik” diyerek bakın ne paylaştı?

2019 YILINDA EVLENMİŞLERDİ

Sosyal medya üzerinden eğlenceli paylaşımlar yapan ve çok sayıda takipçi kitlesine sahip olan Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler’in her adımı olay oluyor. 2015 yılında katıldığı Miss Turkey Hoşluk Müsabakası ile ismini duyuran Berfu Yenenler, 2019 yılında komedyen Eser Yenenler’le evlenmişti. Çiftin düğünlerine 300 aşkın konuk katılmıştı. Düğün de sanat, spor ve televizyon dünyasından da birçok isim yer alırken, çiftten 4 yıl sonra birinci kere üzen bir haber geldi.

KARI-KOCA BAŞBAŞA TATİL YAPARKEN BAKIN NE OLDU?

Çocuklarını yanlarına almadan tatile giden çift, tatil yerinden üzen bir paylaşım yaptı. Bozcaada’da tatil yapan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, tatilde başlarına gelen üzücü olayı paylaştılar. Çocuklardan sonra birinci kere tatile giden ikili hayatlarının şokunu yaşadı. Bozcaada’ya gide Berfu Yenenler, Instagram’da paylaştığı öyküde tatilde zehirlendiklerini duyurdu.

NAZARA GELDİLER

Berfu Yenenler berbat haberi toplumsal medya hesabından şöyle yayınladı

“Günaydın, iki gündür çok hoştu, çok hoştu diye anlatıyorum. Bilin bakalım dün akşam noldu? Zehirlendik. Bütün gece sıfır uyku. Sebebini de asla anlamadık. Nitekim bu bir nazarsa insan utanır. Neyse artık daha uygunuz esasen döneceğiz. Çabucak kendimizi serumlara sararız.”